Skip to content Skip to footer

Nasze dane kontaktowe

Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Masz pytania? Skorzystaj z formularza


opinie

Opinie naszych klientów

5.0
Na podstawie 63 opinii
powered by Google
Renata Iwona B-ska profile picture
Renata Iwona B-ska
10 miesięcy temu
Serdecznie polecam wina z tej winnicy 🍷🍾, moje serce skradło wino wiśniowe z nutą dębu 🍒, muszę skusić się również na polecane wino pomarańczowe 🍊, niestety nie zdołałam zakupić ostatnio ale na pewno nadrobię 🍇🫠 Pozdrawiam serdecznie i zamieszczam obiecaną opinię 👌
Patryk Leśniak profile picture
Patryk Leśniak
10 miesięcy temu
Super zakątek do skosztowania oraz kupienia regionalnego wina prowadzonego przez rodzinę. Pani z pewnością pomoże wam w wyborze waszego wina spersonalizowanego pod wasze gusta.
Artur Kasprzak profile picture
Artur Kasprzak
10 miesięcy temu
Zamknięte.

[Edited] Przeczytalem odpowiedz wlasciciela firmy na moja opinie i rozumiem, ze moja poczatkowa ocena (1 gwiazdka) byla byc moze krzywdzaca.
Chcialem zaznaczyc ze nie byla ona wyrazem "rozgoryczenia" a jedynie wynikiem nieporozumienia.
Bedac turysta w okolicach Lublina, chcialem sprobowac miejscowego wina i wyszukujac na Google maps "winnica" znalazlem to miejsce z informacja o godzinach otwarcia.
Jako, ze brakowalo jakiejkolwiek informacji o koniecznosci umowienia wizyty doszedlem do blednego wniosku ze na miejscu znajduje sie sklep firmowy albo wine bar z mozliwoscia degustacji (stosunkowo czeste uslugi w winnicach) otwarty w podanych godzinach.
Na miejscu nikogo nie zastalem a dzwoniac pod jeden z numerow telefonu podany na szyldzie winnicy, uslyszalem ze osoba po drugiej stronie "juz sie tym nie zajmuje". Doszedlem wiec do wniosku,ze miejsce jest zamkniete na stale i postanowilem ostrzec innych turystow korzystajacych z map.

Niebawem usune te opinie jako ze nie mam nic do powiedzenia na temat tego miejsca ani jakosci produkowanych win.
Sugerowalnym tylko wlascicielowi aby usunal z opisu godziny otwarcia lub dodal wyrazna informacje o koniecznosci umowienia spotkania - pomoze to uniknac podobnych nieporozumien w przyszlosci.
Natalia Piętak profile picture
Natalia Piętak
2 lata temu
Świetne miejsce, winnica z rodzinną atmosferą, właściciel oprowadził nas po plantacji, mogliśmy skosztować różnych gatunków win, wina pyszne, polecam z całego serca
Michał L profile picture
Michał L
2 lata temu
Jeśli macie w planach degustację winę blisko Lublina to wizyta w Winnicy Lubelskiej to must have. Świetna przygoda z Panem Grzegorzem przez świat Lubelskiego wina. Domowa i sielska atmosfera. Bardzo polecem ??
Zuza zuzula profile picture
Zuza zuzula
2 lata temu
Piliśmy nhibernala z 2023 super wino, cukier nic nie maskował
Wino wiśniowe jaki miałem okazję próbować podczas Jarmarku Jagielońskiego jest przepyszne.
Deggustatorka profile picture
Deggustatorka
2 lata temu
Najlepsze wino wiśniowe półsłodkie ever. Mieliśmy je okazję zadegustowac na Wingoraniu w Zamościu jednak nie udało się kupić (kolejka do festiwalowego sklepiku na 1.5h stania!!!). Odezwałam się do Pana na facebooku i już za kilka dni winko czekało na nas do odbioru w Zwierzyńcu(na końcu deptaku mają punkt) na umówione hasło. Serdecznie polecam i producenta i produkt :)
Pyszne wino, intensywnie wiśniowe, warte polecenia. Dodatkowo fantastyczni właściciele. Gorąco polecam!
Wojciech profile picture
Wojciech
3 lata temu
Oceniam dobrze nawet Bardzo dobrze .Po degustacji. Polecam .
Ewa Odziemczyk profile picture
Ewa Odziemczyk
3 lata temu
Bardzo dobre wina,miła atmosfera i super ugoszczeni.Bardzo miły właściciel.
Pozdrawia KGW w Starym Miastkowie
Rafał Augustyn profile picture
Rafał Augustyn
3 lata temu
Wina świetne, a w dodatku z Lubelszczyzny!!! To moje ulubione wino: półsłodkie z nutką dębu to mistrzostwo świata. Bardzo polecam! Uwaga: jak raz zamówicie, to już nie przestaniecie:)
Joanna Borys profile picture
Joanna Borys
3 lata temu
Znakomite wina. Miałam okazję spróbować na Targach Eurogastro. Pan Grzegorz Chojnacki jest znakomitym znawcą win, jestem zachwycona jego Winami. Gorąco polecam????
Krystyna KO profile picture
Krystyna KO
3 lata temu
Rewelacyjne, mocno wiśniowe wino!Zrodzone z wielkiej pasji i czuć to w smaku!Polecam gorąco
Szymon Kufel profile picture
Szymon Kufel
4 lata temu
Niesamowite, mocno wiśniowe wino! Przepyszne! Właściciel winnicy przemiły, rozmowny, bardzo otwarty, życzliwy, chętnie opowiedział nam historię winiarni i zdradził tajniki uprawy. Zabrał nas też do winnicy. Bardzo gorąco polecam pyszne wino i zachęcam do wizyty u miłych właścicieli!
Aneta Szewczak profile picture
Aneta Szewczak
5 lat temu
Przepyszne wino i bardzo mili właściciele, którzy potrafią bardzo ciekawie opowiadać o każdym swoim wyrobie, a degustacja zdaje się nie kończyć :). Moje ulubione, to wino z nutą dębu. Serdecznie polecam!